Novinky


Speciální efekty s Ani Lorak

09. 02. 2018

A jdeme do finále! Měsíc a půl příprav a testů s úžasnými profesionály z polské společností Fabryka Dekoracji, kterým pomáháme realizovat speciální
efekty pro tři velkolepé koncerty ukrajinské zpěvačky Ani Lorak. Generální zkoušky dopadly na jedničku a před námi je show 16.2. v Minsku, 25.2. v St -Petersburgu a 3.3. v Moskvě.

Speciální efekty ve třech českých filmových projektech

08. 06. 2015

Jarní měsíce jsou pro nás ve znamení třech českých filmových projektů. Speciálními efekty obohacujeme česko-slovensko-polské drama Rudý kapitán, filmovou komedii Celebrity s.r.o. a komedii Dvojníci. 

Celebrity s.r.o. se speciálními efekty

23. 03. 2015

Komedii, na jejímž scénáři se spolupodílel herec Jiří Mádl, se právě pod taktovkou režiséra Miloslava Šmídmajera natáčí v pražských ulicích. My jsme se speciálními efekty u toho. Jiří Mádl si tentokrát zahraje režiséra nekonečného televizního seriálu.

Doosan and Bobcat show opět v tyto dny

24. 02. 2015

V prostorách firmy Doosan and Bobcat v Dobříši nedaleko Prahy probíhá ve dnech 23. - 26. února 2015 velkolepá prodejní show. A my jsme se speciálními efekty opět u toho. 

Velkolepá prodejní show

21. 11. 2014

Už několik let pravidelně realizujeme pro společnost Bobcat CZ v Dobříši nedaleko Prahy speciální efekty pro jejich show. 

Už jste viděli nový slovensko-český film V tichu?

01. 11. 2014

Historické drama režiséra Zdeňka Jiráského V tichu je právě v kinech. V únoru tohoto roku jsme byli součástí filmového štábu, kde jsme realizovali velmi komplikovaný efekt padajícího piana z historické budovy v centru Prahy.